Sara dhe Ledioni pozojnë si çiftAta mund të kenë rreth 10 vite diferencë por kjo nuk e ka penguar aspak pinjollen e familjes trashëgimtare Hoxha, të vazhdojë një histori dashurie me punonjësin e tyre.

Prezantuesi Ledion Liço është i zgjedhuri i Sarës 19-vjeçare, e cila duket se po e shijon në maksimum protagonizmin.

Në qendër të vëmendjes, Sara shfaqet edhe në foton e parë profesionale ku pozojnë si çift, realizuar nga fotografi Artan Korenica.

Me dekoltenë hapur, adoleshentja nuk i ka rezistuar dot ekspozimit të formave të reja, ndërsa i dashuri i saj, pozon “i fshehur” pas bjondes së ëmbël.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here