Siç bëhet e ditur nga shtypi rozë, vetëm disa ditë pasi ka dalë në treg kënga e realizuar nga Tuna dhe Noizy “Bebi i vitit të ri”, këta të fundit kanë ndërprerë romancën e tyre.

E thënë ndryshe, duket se lidhja e tyre ishte parashikuar të zgjaste deri në publikimin e këngës dhe për sa kohë kënga e tyre të përhapej.

Çka e bën më interesant thashethemin është fakti se ky lajm është aprovuar edhe nga disa miq të përbashkët të këngëtarëve.

Dhe nëse ky lajm do të ishte i vërtetë, atëherë do të duhej të ngushëllonim Tunën, pasi Noizy ka vepruar me të si me të gjitha koleget e tjera

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here