Aktorja Sandra Bullock mbushi 48 vjet.

Fituesja e çmimit Oskar ka lindur në Arlington të Virginias dhe deri tani ajo ka pasur një sukses të madh në karrierën e saj artistike.

Bullock për momentin ka adoptuar një fëmijë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Lois dhe është një nënë beqare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here