Sandra Bullock dashurohet përsëri? Asnjëherë nuk u lidhë me dike pas divorcit të saj të shëmtuar në 2010-n me Jesse James, i cili e tradhëtoi me Michelle ‘Bomba’ McGee.

Por tani Sandra Bullock po i jep dashurisë edhe një mundësi pasiqë sipas UsWeekly, ajo është lidhur me një fotograf të bukur transmeton Kosova Sot Online.

51 vjeçarja është shoqëruar nga një burrë në dasmën e Jennifer Anistonit më 5 gusht.

Burimi i “Us Weekly” ka shtuar se djali i saj i adaptuar, Louis, ende mbetet prioriteti i saj dhe që nuk ka asnjë ditë që ajo nuk e dërgon për ndonjë aventurë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here