Ajo është kubanezja Claudia Sampedro, bukuroshja e re e revistës IMF. Me vithet e saj ia kaloi edhe Coco T dhe Kim Kardashian.

Ka vetëm 21 vjet, prejardhjen e ka nga Kuba ndërsa jeton në Majami, ku punon si modele, por edhe si asistente e një kirurgu estetik të njohur.

Kohëve të fundit emri i saj lidhet me futbollistin Regi Bush, ish i dashuri i Kim Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here