Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet në studion e kantautorit Kledi Bahiti.

Ajo shfaqet mjaft e relaksuar dhe duke bërë shaka me kantautorin, ndërkohë që është tërësisht pa tualet. Këngëtarja duket mjaft në formë dhe mesa duket nuk e ka aspak kompleks pjesën që nuk ëhstë grimuar./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here