Se çfarë do të dalë nga studioja e Flor Mumajesit vetëm Samanta Karavela dhe vetë Flori mund ta tregojnë.

Por, një gjë është e sigurt këngëtarja së fundmi është parë të mbyllet me orë të tëra për të punuar në studion e Florit. Samanta Karavela e cila më parë ka qenë e regjistruar në studion e Big Bastës, pas një sherri që pati me të një vit më parë ka nisur bashkëpunimet me Flor Mumajesin.

Bashkëpunimi më i ri i tyre pritet të dalë këto ditë, ndërkaq mësohet se Samanta është duke përgatitur edhe disa këngë të reja që prêt t’i lançojë në prag të verës.  /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here