Samanta Karavello vjen me një stil të veçantëKëngëtarja Samanta Karavello edhe një herë ka publikuar një foto tejet seksi. Ajo është shfaqur me një stil të veçantë dhe interesant.

Kjo gjë madje është komentuar edhe nga fansat e Samantës të cilët e kanë cilësuar atë si njërën ndër femrat më seksi.

Samanta Karavello vjen me një stil të veçantë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here