Samanta Karavello Këngëtarja e bukur nga Shqipëria, Samanta Karavello pos talentit të saj për muzikë, ajo cilësohet edhe për diçka tjetër. Ajo është shumë e bukur, me një trup perfekt, shkruan Indeksonline.

Në fotot që Samanta publikon, mund të vërehen linjat e saj trupore. Njëjtë, në një foto të saj të shpërndarë në rrjetet sociale, Samanta duket seksi dhe në formë.

Andaj, nga kënga e saj e fundit “SS”, mund të themi se këto iniciale shkojnë për të “Seksi Samanta”./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here