Samanta Karavellën nuk është më e vogëlE kemi parë të ngjitet në skenë qysh kur ishte 15 vjeçe, me fustane të shkurtër dhe një buzëqeshje fëminore që nuk i humbte për asnjë çast nga fytyra.

Por, ky portret nuk është i njëjtë edhe sot për Samanta Karavellën. Ajo është rritur, u bë një vajzë e madhe që hoqi dorë nga veshjet trendy dhe për festivalin “Kënga Magjike”, ka zgjedhur një veshje më ekstravagante.

Për të vërtetuar se nuk është më një zonjushë e vogël, me shumë kujdes ajo mban hedhur pas krahëve edhe një xhaketë të lehtë, për të mbuluar supet e saj.

Samanta Karavellën ndoshta kete e ka ber për të hequr vëmendjen e djemve që ndodhen bashkë me të në prapaskënen e festivalit. /BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here