Samanta Karavella vjen videoklipin e ri ‘Asnjo Me një këngë ritmike vjen edhe këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella.

Ajo ka publikuar me videoklip këngën ‘Asnjë si un’, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë ajo me reperin Lyrical Son, transmeton lajmi.net.

Në videoklip shohim një Samantë seksi dhe ekzotike ndërsa ai është punuar nga Max Production, nën menaxhimin e të cilëve është vetë këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here