Samanta -KaravellaKëngëtarja Samanta Karavella ka realizuar një set të ri fotografik.

Në këto foto ajo duket shumë seksi dhe ka vendosur të jetë provokuese, njëlloj si koleget e saj.

Samanta është duke punuar njëkohësisht edhe për klipin e saj të ri, që vjen pas këngës së saj “Asnjo si unë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here