Samanta Karavella shfaqej seksi dhe provokueseKëngëtarja Samanta Karavella ka postuar gjatë pasdites së sotme një tjetër foto nga seti i saj i fundit fotografik.

Në këtë foto Samanta duket mjaft seksi dhe provokuese. Ende nuk dihet se kur do të kemi një projekt të ri muzikor nga këngëtarja.

 

Samanta Karavella shfaqej seksi dhe provokuese

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here