Samanta Karavella një zeshkane e “zjarrtë”Samanta Karavella nga një brune është shndërruar në një zeshkane tejet seksi.

Me këtë rast, këngëtarja në fjalë ka bërë edhe një fotosesion, ku dhe ka marrë kritika të shumta për look-un e ri.

Ndryshe, Samanta muaj më parë në tregë hodhi këngën “Asnjo si un”, e cila ka arritur klikime të shumta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here