Samanta Karavella mahnitëse në fustan transparentSamanta Karavella po shkëlqen me paraqitjet e fundit të saj.

Bukorshja vazhdon të publikojë fotografi nga klipi i saj të cilin e shfrytëzoi edhe për fotosesion.

Samanta shfaqet me një fustan transparent të Drenusha Xharrës, teksa për grimin është përkujdesur Arbër Bytyçi.

Fotografia është realizuar nga Juxhin Kurti dhe është një ndër më të bukurat e këngëtares.

https://www.instagram.com/p/BSEyv65FZv1/?taken-by=samantaofficial

Samanta Karavella po shijon suksesin e këngës “Bashkë” me 2Ton. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here