Samanta Hoopes nudo në plazhAjo njihet prej femrave super seksi dhe për këtë arsye vazhdimisht sytë janë të fokusuar tek ajo.Samanta Hoopes pa dyshim se është prej modeleve më të bukura në botë, shkruan Indeksonline.

Por, kualitetet e saj trupore e bëjnë atë prej modeleve më të kërkuara në botë.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto, duke sqaruar se së fundmi nuk ka postuar shumë.

Samanta Hoopes nudo në plazh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here