Samanta Karavella duket se kurrë nuk e heq kokën nga telefoni i saj celular pasi thotë se shkëmben mbi 500 mesazhe në ditë.

Gjatë një interviste këngëtarja është pyetur se çfarë marrëdhënie ka me telefonin dhe sa mesazhe shkëmben gjatë 24 orëve.

Kam raporte shumë të ngushta, shkëmbej deri në 500 sms”, ka thënë Samanta, siç përcjell ‘InfoPress’.

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila konkurron në “Top Fest 8” me këngën “Provoje dhe një herë”, ka treguar se e ka provuar dashurinë, por ende s’është e vendosur për të krijuar një lidhje serioze. Ndërkohë që vikendeve ajo preferon të argëtohet në klube me shoqërinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here