Samanta dhe Skivi publikojnë klipin e ri “SS”Ka ardhur bashkëpunimi ndërmjet Samanta Karavellës dhe Skivit.

“SS” quhet kënga më e re, e cila është realizuar me videoklip dhe ka ardhur para fansave të dy këngëtarëve.

MAX Production është kujdesur për anën vizuale të këtij projekti.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here