Për Samanta Karavellon, karriera muzikore ka marrë një start të menjëhershëm.

Pasi braktisi baladat dhe përqafoi tendencat muzikore të momentit, duket se çdo gjë po ecën për së mbari në karrierën e 20-vjecares. Prova më e fundit është klipi “Le të jetë”.

Në një intervistë për Bluetooth, e pyetur në lidhje projektin e saj të radhës, Samanta tha: “Projekti im i fundit është një bashkëpunim mes meje Big Bastës dhe “Lyrical son”. Kënga titullohet “Start” është hip-hop r&b.

Keni për të parë që ka për të qenë një sukses. Një hit i radhës. shumë shpejt nisim edhe xhirimet e klipit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here