Aktorja Salma Hayek kthehet fuqishëm dhe pozon për fotografin Mario Testino, duke i bërë të gjithë të harrojnë bukuroshen super modele Linda Evangelista, e cila pretendon se ka një fëmijë nga bashkëshorti i Salma-s.

Shikimi i thellë, flokë të shpupurisur nga era në stilin Brigitte Bardot dhe një fizik perfekt. Të gjitha format trupore të Salma-s janë shumë të mira.

Megjithatë Salma thotë se gjoksi i saj ishte shumë i mirë 10 vite më parë, ndërsa fansat mendojnë se ajo ende gëzon një dekolte të adhurueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here