Salma Hayek“Fitness Magazine” e ka vlerësuar me çmimin “Best Body Award” sepse trupi i saj duket perfekt.

Por Salma Hayek, sikurse çdo grua, nuk është shumë e bindur se format e saj janë përfekte.

Aktorja, ndoshta për modesti thotë se nuk ka nje trup te bukur.

“Jam aktore dhe kam interpretuar rolin e një vajze me trup të bukur. Nëse di se si të vishesh dhe te mbulosh ato pjesë që nuk te pelqejnë, ka shumë truke që mund të të ndihmojnë”, thote Salma.

Të gjithë tani pyesin se cilat janë këto marifete që përdor Salma e shpresojne se ajo do t’i rrefeje sekretet e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here