rozanaradi1Seksi? Sigurisht që po, trupi, vithet e saja, madje edhe gjoksi i Rozanës gjithmonë kanë tërhequr vëmendje. Këngëtarja dhe aktorja e njohur Radi i është përveshur punës për të mbajtur trupin akoma në formë.

Pasi që afrohet sezoni i verës dhe këngëtarëve i’u duhet të këndojnë nëpër koncerte dhe madje edhe të zhvishen, sigurisht që në të shumtën e rasteve duhet vizituar edhe palestra nëse keni probleme me peshën.

Këtë gjë e praktikon këto ditë këngëtarja e njohur Rozana Radi. Efekti shihet nuk ka nevojë për koment, ndonëse Rozi të le pa fjalë…

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here