Deputeti i Partisë Socialiste Saimir Tahiri, së shpejti do të bëhet baba.

Fill pas martese çifti planifikoi ardhjen në jetë të një fëmije, gjë që për fat ndodhi e që me sa dimë ne, është një djalë.

Gruaja e deputetit është 7 muajsh shtatzënë dhe çdo gjë i shkon normalisht si nënës dhe bebit.

Mes miqsh, Saimir Tahiri nuk e fsheh ndjenjën e bukur që e ka përfshirë madje për shaka thotë që është shtëpi pushke./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here