Sahide Mustafa më në fund prezanton bashkëshortinVetë është shumë prezente në medie, por pjesën tjetër të familjes e mban larg tyre. Janë të rralla rastet kur Sahide Mustafa, publikon ndonjë fotografi të bashkëshortit të saj ose të fëmijëve.

Por mbrëmë e ka thyer këtë “rregull”, pasi gjatë dasmës së djalit të Shyhretes, Sahidja e Motrave Mustafa, ka publikuar fotografi të bashkëshortit, shkruan “Magazina.al”.

Bashkë me Sahiden dhe burrin e saj, në tavolinë ka qenë edhe Safetja me të dashurin. Magazina.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here