Safete Mustafa publikon foton e parë me vajzat dhe bashkëshortin e ri Në foton e postuar shihet ajo me familje, ku vlenë të theksohet se pranë e ka bashkëshortin e saj të ri dhe dy vajzat.

Fotografia është realizuar në Shkup, ndërsa ju rikujtojmë se ajo dhe bashkëshorti i saj Arbeni ditë më parë ishin me pushime në Turqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here