Safete Mustafa e lumtur në krahët e bashkëshortit të riKëngëtarja Safete Mustafa, muaj më parë konfirmoi lidhjen e saj të re, tashmë me bashkëshortin e saj Arben Beka.

Duket se dyshja në fjalë, po kalojnë kohë të mira me njëri-tjetrin.

Jo rrallë herë cifti publikojnë foto, ku dhe duket se janë të lumtur së bashku.

Safete Mustafa e lumtur në krahët e bashkëshortit të ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here