Sadije Berisha shkëlqen me të kuqeKa zgjedhur ti kalojë pa shumë bujë lajmet që shumë shpesh kanë ardhur rreth saj.

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës prej kohësh kishte bllokuar të gjithë rrjetet sociale. Megjithatë kjo deri para pak ditësh, ku ajo ka vendosur të rikthehet.

Sadija ka rihapur edhe njëherë adresën e “Facebook”-ut, duke u bërë shumë aktive në të. Ajo që bie në sy në këtë rikthim, është edhe hijeshia, që mesa duket vetëm ajo di sesi ta bëjë.

Në foton që ka vënë në “Facebook”, Sadija duket shumë në formë, teksa ka shkëlqyer me një fustan të kuq. Gjithnjë me stil dhe shumë fashion, nuk i ka zhgënjyer edhe këtë herë ndjekësit./bw/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here