Sadije Berisha provokon Arminen, publikon foton me Shkëlzen BerishënShkëlzen Berisha është divorcuar nga bashkëshortja e tij e parë Sadije Berisha, e cila mban të njëjtin mbiemër pasi është nga i njëjti fis në Tropojë.

Shkëlzeni është i lidhur tashmë me Armina Mevlani dhe lidhja e tyre është bërë publike. Ndërkohë, Sadija ka postuar në Facebook një foto me ish-bashkëshortin në kohë kur ishte shtatzënë me një nga vajzat, Medinën.

“Në oborrin e shtëpisë sime të vjetër. 5 muajshe shtatzënë me Medinën, por dukesha si 8 muajshe. Vjeshta është një stinë e bukur dhe mua më pëlqen aroma e kuajve”, shkruan Sadija.

Postimi i kësaj fotoje duket si një provokim tjetër i Sadijes për Arminën.

Sadije Berisha provokon Arminen, publikon foton me Shkëlzen Berishën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here