Sadije Berisha prezanton të dashurin Sadije Berisha, ish gruaja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish kryeministrit Sali Berisha, për herë të parë publikisht ka pranuar se ajo ka një të dashur.

Sadija e cila jeton në Stokholm të Suedisë së bashku me tre fëmijët e saj, shfaqet në foto që gjeni më poshtë, teksa është duke u puthur në buzë me një mashkull i cili është dhe i dashuri i saj. Ajo me këtë foto i urpon miqve gëzuar vitin e ri 2016.

Komentet e miqve në rrjetin social Facebook janë të shumta këto orë pasi publikoi pamjen. Ata e uronin për këtë lidhje dhe vetë Sadija u shprehte falënderimet.

Ndërsa një mik komentues, shkruante: “Foto shumë e bukur por puthja ka mundur të jetë me pasionante”, një koment që ka marrë pëlqimin e Sadijes.
Një tjetë koment, gjithashtu i pëlqyer nga Sadija, ishte: “Kjo eshtë dhurata me e bukur qe i ke ber vetes. Lulja e bukur gjithnje do qendroje mbi llumin!”.

Nuk është e qartë se kush është personi që ka rrëmbyer aktualisht zemrën e Sadijes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here