Sabriano në krahët e Ryva Kajtazit Jo rrallë herë ata takohen në mbrëmje të ndryshme muzikore. Kësaj radhe, Sabri Fejzullahun dhe Ryva Kajtazin i ka “bashkuar”, dita ndërkombëtare e gruas, 8 marsi.

Sabriu dhe Ryva, me këtë rast kanë bërë një foto së bashku.

“Me Sabrianon”, ka shkruar Ryva në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline.
Duket se dyshja në fjalë, në këtë mbrëmje të vecantë, me muzikën e tyre kanë argëtuar një numët të madh femrash./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here