sabriuSabriu e Ermalin e kaluan mbrëmjen duke ngrënë fli e turrshi.

Nën shoqërinë e familjarëve dhe shokëve ata shihet të kenë kaluar çaste të bukura.

Në një foto që e ka publikuar Ermali në llogarinë e tij në Instagram ka shkruar “Familja dhe miqtë”, transmeton Indeksonline.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here