Sabri FejzullahuKëngëtari Sabri Fejzullahu, është një nga këngëtarët më të dashur për të gjithë shqiptarët.

Ai sot ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Sevdaja”. Në këtë këngë këngëtari shihet shumë në formë, dhe dëshmon që mosha atë nuk do e ndaloj asnjëherë për të krijuar këngë të mrekullueshme, transmeton Indeksonline.

Kjo këngë është publikuar së bashku me një videoklip mjaft simpatik, dhe me disa pamje fantastike. Këngëtari Sabri Fejzullahu, di gjithmonë të këndoj tema të cilat arrijn të marrin pëlqimin e secilës gjeneratë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here