Sabri Fejzullahu sjellë “Diamantin” Këngëtari Sabri Fejzullahu, ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Diamant”.

Edhe pse Sabriu vazhdimisht ka publikuar këngë me spote, kësaj radhe është vetëm audio dhe më argëtuese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here