Sabri Fejzullahu së shpejti me këngë të reKëngëtari i njohur Sabri Fejzullahu shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Telegrafi mëson se kënga e tij e re sapo ka përfunduar inçizimet, dhe është punuar në studion e kompozitorit Florent Boshnjaku.

Kënga do të ekranizohet edhe me videoklip, për xhirimet e të cilit janë kujdesur produksioni Imagine Films.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here