Sabri Fejzullahu së shpejti lanson "A je mirë"Këngëtari Sabri Fejzullahu, nuk e ka ndërmend të ndalet me projektet muzikore.Magazina mëson se këngëtari tashmë e ka gati projektin më të ri muzikor i cili pritet të lansohet shumë shpejt bashkë me videoklip.

Kënga mban titullin “A je mirë” dhe është punuar nga Virusi, ndërsa për tekstin është kujdesur Fatmir Muja.Duhet të presim edhe pak ditë deri te publikimi i këngës për të parë sa e sukseshme do të jetë kjo këngë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here