Sabri Fejzullahu përshëndet shqiptarët e AmerikësAi është një artist i madh dhe super i kërkuar, e këtë fundvit do të jetë në disa koncerte si i ftuar special në Amerikë.

Sabri Fejzullahu sjell këtë foto në formë përshendetje për shqiptarët në Amerikë që mezi e presin artistit për të kënduar më 31 Dhjetor dhe me 2 Janar në Bronx dhe Broklyn e me datën 1 Janar në Detroid.

Ai gjithashtu ju uron respekt dhe dashuri për të gjithë ata që e ndjekin kudo. Në këto koncerte artisti do të jetë duke kënduar së bashku me këngëtarin Nikoll Nikprelaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here