sabri fejzullahi  lanson këngën e re Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën më të re.

‘Biri Im’ titullohet kënga më e re e këngëtarit, i cili për tematikë ka lidhjen në mes babait dhe fëmijës mashkull, transmeton Telegrafi.

E në këtë videoklip, në rolin kryesor luan edhe nipi i tij, përkatësisht djali i Sabrisë, Arti.

Video është realizuar nga Imagine Films, ndërsa për tekstin dhe muzikën u përkujdes Kreshnik Avdiu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here