Këngëtari  i madh Shqiptarë, Sabri Fejzullahu do vijë së shpejti me një këngë të re.

Kënga e re e Sabriut do jetë një bashkëpunim i ri në mes tij dhe njërit prej reperëve, Mc Kresha.

Teksti i bashkëpunimit është shkruar nga këngëtarja Rozana Radi e cila së fundmi dihet që është në lidhje me reperin Kresha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here