Sabri Fejzuallahu Sabri Fejzullahu ka munguar në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit.

Këngëtari ka bërë të ditur edhe arsyen pse nuk ka qenë në dasmën e mikeshës së tij.

“Shyhreten e kam mikeshën më të madhe. Nuk mundja ti lë paret që kam pasur me i marrë në Gjermani e me shkuar në dasmën e Shyhretës”, ka thënë Fejzullahu

Në emisionin e Shpëtim Deskut,’nKosovë Show’, gjithashtu janë të ftuar edhe gazetari Milaim Zeka dhe imami i Drenasit, Osman Musliu.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here