Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohura dhe më të komentuara të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradicional shqiptar, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sa-e-zonja-pajtesa-gatuan-ushqim-tradicional-per-te-fejuarin-614930/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here