Sa bukur duket Orinda Huta !Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Orinda Huta, në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto shumë të bukur.

E veshur me një fustan të kuqë, dhe me një grim të lehtë, ajo duket për mrekulli, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, vlen të përmendsim se Huta, tani po sfidon vetën e saj edhe në prezantim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here