Ryva KajtaziJa si do të duket këngëtarja Ryva Kajtazi në videon e re, nën përkujdesjen e Sellmas, për grim dhe Kacit, për flokët.

Mësojmë se Ryva i është rikthyer përsëri studios së Don Arbasit (Arbasound) për të realizuar një këngë të re më titull “Për ty flas”.

Ka gati një vit qysh se ka lansuar hitin e saj të fundit “Nata”, gjithashtu të kompozuar nga Arbasound.

Kujtojmë se Ryva është fejuar më Fidan Rexhepin, në datën simbolike 12.12.12, por ende nuk ka bërë të ditur se kur do kurorëzohet kjo lidhje me martesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here