Ryva Kajtazi vjen së shpejt me klipin e riKëngëtarja e njohur Ryva Kajtazi gjatë një bisede për Indeksonline ka treguar se projekti i saj më i ri muzikor pritet të lansohet brenda javës së ardhshme.

“Javën e ardshmë pritet me u lansu kënga dhe klipi më i ri në bashkëpunim me Tarabuka Band Dj star. Kënga është ritmike dhe verore”, ka thënë Kajtazi për Indeksonline.

Kënga në fjalë është bashkëpunim me Tarabuka dhe Band Dj Star.

Bashkëpunimi është realizuar nga Masiv Production, klipi nga Urban Grafik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here