Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja e hitit “Hajde zemër”, Ryva Kajtazi, ka realizuar një set fotografik para aparatit të fotografit më të mirë kosovar, Veton Osmani.

Madje, këtë foto ne e siguruam ekskluzivisht nga fotografi, ku shihet artistja shumë sensuale. Por, në duart e fotografit të gjithë bëhen të bukur, por Ryva ndoshta këto foto nuk do t’i përdorë vetëm për kopertina revistash,por edhe për profilin e saj në ‘Facebook’.

Ajo vjen dhe duket më mirë se sa erdhi në klipet e saj të verës. Nuk dihet ende se pse ajo i zgjodhi ditët e para të vjeshtës për të realizuar këto fotografi M. GJ.

2 KOMENTET

  1. o allahile edhe mu mem nejt sdi sa vet mi kry e mos me ju da kurr frizerkav e senev edhe une bile edhe ma e bukur se kjo dal shihni live niher tani shkruni e folni tu i ndreq me kompnuter si zanin e foton

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here