Ryva Kajtazi së shpejti bëhet nënëKëngëtarja, Ryva Kajtazi shquhet për zërin e saj, madje ka sjellë shumë hite në skenën muzikorë.

Burime të IndeksOnline mësojnë se këngëtarja, është shtatzënë dhe se shpejti do të bëhet nënë.

Kjo është edhe arsyeja që atë nuk e keni parë në asnjë xhirim të Vitit të Ri, pasi që këngëtarja ka vendosur të jetë e kujdesshme dhe të pushoje në shtëpi duke anuluar të gjitha aktivitetet e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here