Ryva Kajtazi , pro apo kundër komunitetit LGBT? Ryva Kajtazi ishte mysafire e rubrikës Kutia të emisionit NIN.Ajo mes të tjerash tregoi një të metë të saj, çka toleron më së shumti dhe çfarë do ndryshonte tek vetja.

Ryva u pyet rreth qëndrimit karshi komunitetit LGBT-së, transmeton Telegrafi.

Në fakt, këngëtarja ka abstenuar në këtë pyetje duke mos dhënë përgjigje se a është pro apo kundër lesbikeve, homoseksualëve, biseksualëve dhe transeksualëve.

Ndërkohë, këngëtarja është duke përgatitur një projekt të ri, të cilin shumë shpejt do ta publikon për fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here