Rudnina Xhuga për pushime në DhërmiModeratorja dhe gazetaja e njohur ka zgjedhur ta bëjë plazhin në Jug fudjavën e kaluar.

Ajo po alternon këto ditë punën me pushimin, sepse po bën edhe emisione dhe shkrime për turizmin.

Rudnina Xhuga për pushime në Dhërmi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here