Gazetarja e mirënjohur Rudina Xhunga do të bëhet nënë. Lajmi është konfimuar nga miq të ngushtë pranë gazetares.

Bëhet e ditur se Xhunga është rreth 3-muajshe shtatëzanë dhe ndihet mjaft e lumtur. Ende nuk dihet gjinia e fëmijës por çifti Xhunga-Hila, janë duke pritur me padurim fëmijën e tyre të parë.

Gazetarja e mirënjohur e emisionit “Shqip” në Top Channel, është lidhur në martesë rreth një viti më parë me diplomatin,ish-punonjësin e Ministrisë së Punëve të Jashtme e më pas analist për çështjet ndërkombëtare, Dritan Hilën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here