Rudina Magjistari pret ardhjen në jetë të bebit të saj të parëPrezantuesja e ëmbël e programeve të Tv Klan ka ndarë sot me ndjekësit e saj në Facebook, lajmin e pritjes së ëmbël.

Ashtu siç shkruan Rudina, së bashku me partnerin Xhavit Bajrami, ndihen në këtë moment, çifti më i lumtur në botë.

Prezantuesja e njohur e televizionit dhe kampioni i kick-boxit prej kohësh jetojnë një hostori dashurie e cila nisi thuajse rastësisht dhe po finalizohet me ngjarjen më të bukur që mund t’i ndodhë dy partnerëve, ardhjen në jetë të një fëmije. Urime!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here