Rudina Magjistari mes dy dashuriveNjëra nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka dy dashuri.

Prezantuesja e “Takimit të Pasdites” në Tv Klan ka postuar një foto më të dashurin, Xhavit Bajrami dhe ne sfond flamuri i madh kuq e zi, duke shkruar: Edhe një foto me flamur duhej.

Kaq është dashur dhe komentet në rrjetet socliale kanë vërshuar duke e komplimentuar pafund çiftin simpatik. Rudina Magjistari është autore e njërit prej programeve më të ndjekura në llojin e tij në Shqiperi.

Përveç suskesit ne ekran, duket se edhe jeta përsonale ka të njëjtën rrjedhë. Magjistari është e mbuluar me dashuri!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here